Lieldienu pasākuma norise Medumos

Kultūra

18. aprīlī  Medumu pagasta Tautas namā norisinājās pasākums visai ģimenei  "Kopā ar zaķi!". Pasākumā piedalījās Medumu iedzīvotāji, kā arī viesi no pilsēta.

Pirms pasākuma Lieldienu zaķis kopā ar bērniem izgatavoja austiņas un fotografējās. Pasākums sākās ar Angelinas un Deivida uzstāšanos - Lieldienu dzejoļiem. Vēlāk tika apbalvoti Lieldienu zīmējumu konkursa  “Meklējot zaķīti” uzvarētāji Anastasija Koiro, Evija Matjusjaviča un Ksenija Romanceviča. Pārvaldes priekštelpā visi varēja izpētīt un novērtēt bērnu zīmējumus. Īpaši gribas izteikt  pateicību bērniem no Medumu speciālas pamatskolas, jo viņu zīmējumu bija daudz un tie bija īpaši pozitīvi un krāsaini. Uz skatuves darbojās fantastiski humoristisks Medumu marionešu teātris ar uzvedumu “Zelta oliņa”. Aiz kulisēm katrs varēja izbaudīt kinofilmas atmosfēru, jo tika demonstrētas Lieldienu filmiņas no Kinopunkta.

Vēl nozīmīgs notikums pasākumā bija Diānas Mikulanes atklātņu izstāde. Uz liela stenda katrs varēja izpētīt un novērtēt čaklus un cītīgus meistara veidojuma augļus. Patīkami, ka šos darbus tuvākajā laikā arī varēs skatīt citā pagastā – Salienā.

Kopā ar brīvpratīgiem jauniešiem no Jauniešu centrā, bērni piedalījās jautrās stafetēs. Īpaši bērniem iepatikās burkānu mešana un  cāļu lidināšana. Pats aktīvākais bija Bogdans,  kurš tika apbalvots ar saldām dāvanām. Pasākuma laikā katrs varēja pacienāties ar garšīgam kēksiņiem-zaķīšiem. Lai ar šiem svētkiem turpinās pozitīva un radoša dzīve mūsu pagastā!

Sagatavoja: Medumu pagasta Tautas nama vadītāja Anita Drozdova

Nīcgales pagasta svētki