Lekcija “Kā rūpēties par sirds veselību?”

AKTUĀLI

6.novembrī Maļinovas pagasta bibliotēkā pulcējās ļoti kupls skaits pagasta iedzīvotāju kurus interesēja lekcija “Kā rūpēties par sirds veselību”, “Pasākumi vietējas sabiedrības veselības veicināšanai un slimību profilaksei Daugavpils novadā”, ESF projekta Nr. 9.2.4.2/16/1/070 ietvaros. Visus ieinteresēja iespēja bezmaksas izmērīt asinsspiedienu , noteikt holesterīna un cukura līmeni asinīs. Zinoša lektore Inta Vaivode ļoti interesanti un saprotami izstāstīja kā rūpēties par sirdi, kādus produktus labāk lietot uzturā, kā rūpēties ne tikai par fizisko, bet arī garīgo veselību.

Pasākuma noslēgumā visi tika pacienāti ar veselīgām un garšīgām uzkodām. Paldies projekta vadītājai, lektorei un medmāsiņai par tik noderīgu pasākumu.

Maļinovas pagasta bibliotēkas vadītāja E.Kokina.

Anita Jasinska: “Mākslas skolotāja ikdiena ir krāsaina, radoša un bērnu mīlestības pilna”