Lauras Feldbergas objektu un instalāciju izstāde “Baltie darbi” Bebrenē

AKTUĀLI

2. augustā plkst. 16.00 Bebrenes dzirnavās norisināsies Lauras Feldbergas objektu un instalāciju izstādes “BALTIE DARBI” atklāšana.

Objektu un instalāciju izstāde “Baltie darbi” ir veidota īpaši Bebrenes dzirnavām. Izstādes nosaukumu iedvesmojusi pagājušā gadsimta trīsdesmitajos gados izdotā rokdarbu un izšūšanas grāmata “Baltie darbi”. Izstādē rokdarbu tēma sasaistīta arī ar dzirnavu, miltu un fiziska darba tematiku. Baltais kā simbols tīram, gaišam un svētam darbam. Balti milti kā sākums baltai maizei. Un balts audums kā pamats baltiem rokdarbiem. Balti diegu pavedieni kā redzama zīme saiknei starp cilvēkiem.

Izstādē apskatāmi gan iepriekš izstādīti darbi, gan tieši Bebrenes dzirnavu telpai tapuši objekti.

Izstāde apskatāma līdz 10. septembrim. Laipni gaidīts ikviens!

#izstāde#baltiedarbi#bebrene#dzirnavas

Kultūras pasākumi augustā