Laucesieši atklāj rudens sporta sezonu ar šaušanas sacensībām

AKTUĀLI

Laucesas pagasta iedzīvotāji atklāja rudens sporta sezonu ar šautriņu mešanas sacensībām. Šautriņu mešana ir ne tikai demokrātisks un aizraujošs sporta veids, bet arī lieliska koncentrēšanas spēju, muskuļu stabilitātes un stresa pārvaldīšanas metode, kuru izmanto vairākās valstīs mentālās terapijas veidā. 

20. septembrī Laucesas kultūras namā tika noskaidroti precīzākie šautriņu metēji individuālajā un ģimeņu ieskaitē. Priecēja arī dalībnieku pārstāvniecība - jaunākajam sacensību dalībniekam bija vien 4 gadi, bet vecākajam 69 gadi. Par sacensību medaļniekiem 30 metienu summā savās vecuma grupās kļuva:

Sieviešu elites grupā

1. vietā Ņina Gavrilova un Natālija Abramenko (abām 190 punkti);
2. vietā Ludmila Korotkova (164 punkti);
3. vietā Faina Pilāte (161 punkts).

Elites grupā

1. vietā Arkādijs Macuks (216 punkti);

2. vietā Zlata Pancerko (211 punkti);

3. vietā Daniils Ziļs (205 punkti).

Jauniešu (V) grupā

1. vietā Marks Ričiks (152 punkti);

2. vietā Timofejs Macuks (144 punkti);

3. vietā Artjoms Streļcovs (89 punkti).

Jauniešu (S) grupā

1. vietā Viktorija Laskina (116 punkti);

2. vietā Arina Antonova (114 punkti);

3. vietā Rufina Macuka (39 punkti).

Ģimeņu ieskaitē par kausa uzvaretājiem kļuva Macuku ģimene (399 punkti).

Paldies Laucesas pagasta pārvaldei un pasākuma dalībniekiem par pasākuma norisi. Gaidīsim ciemos Laucesas pagasta čempionātā galda tenisā, kas norisināsies 1. oktobrī plkst. 10:30 Laucesas kultūras namā.

Ziņu sagatavoja P. Pancerko, sporta pasākumu organizators Laucesas pagastā

Senioru dienas pasākums "Rudens skan" Medumu Tautas namā