Latvijas vieglatlētikas čempionātā telpās U-14 vecuma grupā 3 godalgotas vietas

AKTUĀLI

2. februārī Rīgas Nacionālajā sporta manēžā norisinājās Latvijas čempionāts telpās jaunākajai U-14 vecuma grupai. Daugavpils novada sporta skolu pārstāvēja 5 sportisti, tie kuri bija pirmajā pieciniekā savās disciplīnās 24. janvārī Latgales zonas atlases sacensībās, kuras notika Jēkabpilī.

Vislabāko rezultātu, uzrādot personisko rekordu, sasniedza Alisa Gerasimova 60 m skrējienā (8,29 sek.) sudraba medaļa, sportistu treneriem pārsteidzoši sīvā cīņā Līga Ozoļiņa izrāva trešo vietu šajā pat disciplīnā, ar personisko rekordu 8,36 sek. Arī pārējie sporta skolas sportisti, kuri piedalījās šajās sacensībās laboja personiskos rekordus: Ksenijai Kozlovai 300m skrējienā 47,42 sek.; Janai Griškjānei 300m skrējienā 47,88 sek.; Artūram Fjodorovam 300m skrējienā rezultāts 48,31 sek.

Teicamu rezultātu parādīja 4*160m stafetē (1 aplis katrai) meiteņu kvartets Līga Ozoļiņa, Alisa Gerasimova, Ksenija Kozlova un Jana Griškjāne, uzrādot skolas rekordu 1:39,01 ieguva otro vietu, zaudējot Rīgas Arkādijas sporta skolas vieglatlētiem.

Sportistus gatavoja Jana un Dmitrijs Hadakovi. Kārtējo reizi var tikai apbrīnot treneru prasmi sagatavot sportistus atbildīgākajiem startiem. Visi sportisti uzrāda personiskos rekordus tieši sezonas svarīgākajās sacensībās – Latvijas čempionātos. Lielisks darbs!

Informāciju sniedza: Jānis Skrinda, Sporta skolas direktors

Latgales skolēnu pašpārvalžu forums