Latgales skolēnu pašpārvalžu forums

AKTUĀLI

2020.gada 21.februārī Daugavpils novada kultūras centrā ”Vārpa” norisināsies ”Latgales skolēnu pašpārvalžu un to konsultantu forums”, kuru rīko ar Dienvidlatgales NVO atbalsta centrs (DNVOAC) un Latgales plānošanas reģions sadarbībā ar Daugavpils novada pašvaldību, Daugavpils pilsētu, un Daugavpils Vienības pamatskolu, Kultūras ministrijas un Eiropas Komisijas pārstāvniecības Latvijā finansiālā atbalsta ietvaros.

Pieteikšanās līdz 2020.gada 14.februārim!

Liels prieks un gods uzrunāt tos, kuriem ir vēlme “kāpt” un sasniegt jaunas virsotnes katru dienu, dzirdot citu stāstus un radot savējos. Ja Tu vēlies iepazīties un dalīties pieredzē ar citu skolu pašpārvalžu dalībniekiem un to konsultantiem, pilnveidot prasmes strādājot komandā un stiprināt savas skolas pašpārvaldes darbu, lai veicinātu skolēnu aktīvāku līdzdalību skolas dzīvē, vēlies gūt jaunu pieredzi, sadarbības iespējas un attīstīt konkrētus „soļus” skolēnu līdzdalības veicināšanai savā skolā, tad PIESAKIES!

Forumā aicināti piedalīties Latgales skolu skolēnu pašpārvalžu pārstāvji, to kuratori un skolu administrācijas pārstāvji.

Foruma mērķis: aktualizēt skolēnu pašpārvalžu darbības nozīmi pilsoniskajā līdzdalībā, kā arī aktivizēt jauniešu iniciatīvu darboties pašpārvaldēs. Pasākuma gaitā jauniešiem būs iespēja iegūt jaunas zināšanas no ekspertiem, atrast jaunus draugus. Būs iespēja strādāt grupās ar citu skolu pašpārvalžu jauniešiem. Katrai foruma darba grupai būs sava tēma, ko moderēs Latvijā atpazīstami eksperti.

Forumā vēlamies popularizēt skolēnu pašpārvalžu darbības labāko pieredzi, kā arī apzināt problemātiskos aspektus un risināmos jautājumus darba pilnveidei. Uzsvars tiks likts arī uz turpmāko sadarbību starp novadu pašpārvalžu skolām.

Saprast to, ka būt pašpārvaldē – tas ir gods!

Vietu skaits ierobežots, tāpēc no katras Latgales mācību iestādes aicinām pieteikties 2 pašpārvaldes pārstāvjus un to kuratoru/s.

Pieteikuma anketa skolēnu pašpārvalžu pārstāvjiemej.uz/SkolenuPasparvaldes Anketa skolu pārstāvjiemej.uz/SkolotajiPasparvaldes Pasākuma programma. Neskaidrību gadījumā aicinām sazināties ar rīkotājiem, tālr.: 2 65 65 858!  

Daugavpils novada skolu tautas deju kolektīvu skate