Latvijas banka aicina uzņēmējus uz tikšanos un semināru

AKTUĀLI

Piektdien, 12.jūlijā, plkst. 13.00 Latvijas Bankas pārstāvji Rēzeknē tiksies ar Latgales reģiona uzņēmējiem, pašvaldību vadītājiem un uzņēmējdarbības un attīstības plānošanas speciālistiem, lai pārrunātu ar Latvijas ekonomikas izaugsmi saistītos jautājumus un finanšu pakalpojumu pieejamību Latgales reģionā, tostarp situāciju mājokļu kreditēšanā.

Tikšanās laikā Latvijas Bankas vadība iepazīstinās ar ekonomikas attīstības prognozēm, jaunāko analīzi par finanšu pieejamību, it īpaši reģionos, uzklausīs vietējo līderu viedokli par praktisko pieredzi finanšu pakalpojumu saņemšanā un diskutēs par veicamajiem soļiem situācijas uzlabošanā, t. sk. raugoties no reģionālo uzņēmēju un iedzīvotāju viedokļa.

Uz sarunu aicina un tajā piedalīsies Latvijas Bankas prezidents Mārtiņš Kazāks, padomes locekle Kristīne Černaja-Mežmale un Monetārās politikas pārvaldes vadītājs Uldis Rutkaste.

Lai pieteiktos dalībai klātienē, aizpildāma pieteikuma forma: https://www.mittoevents.com/rezekne/registracija

Noskaidroti novada čempioni futbolā