Lasīšanas veicināšanas projekta dalībnieki Maļinovā devās ekskursijā uz teātri

Kultūra

Maļinovas pagasta bibliotēka katru gadu piedalās lasīšanas veicināšanas projektā „Bērnu, jauniešu un vecāku žūrija”. Šis projekts gadu no gada nezaudē aktualitāti. 2017. gadā piedalījās 12 bibliotēkas lietotāji.  Šogad čaklākos lasītājus Maļinovas bibliotēka aicināja ekskursijā uz Daugavpils teātri, kur ar teātra aizkulisēm iepazīstināja sabiedrisko attiecību vadītāja Janīna Ivanova. Ekskursijas dalībniekiem bija iespēja paviesoties aktieru ģērbtuvē un iztēloties sevi par aktieri. Apskatīta tika rekvizītu noliktava, mākslinieku darbnīca, kur top rekvizīti, telpu, kur glabājas tērpi izrādēm, kā arī skatuvi no otras puses. Janīna Ivanova mums pastāstīja par aktiera profesiju, kur var mācīties, lai kļūtu par aktieri.

Atceļā iegriezāmies Naujenes kultūras centrā lai aplūkotu fotoizstādi „Latgales ainavas”. Šī diena bija tiešām lietderīgi pavadīta un interesanta.

Elvīra Kokina
Maļinovas pagasta bibliotēkas vadītāja

Vokālo ansambļu konkursa Latgales reģiona skatē novadu pārstāvēja trīs kolektīvi