Lāču pamatskolas Zinību diena 2023

Izglītība

Strauji ir aizritējusi vasara, klāt pirmā rudens diena - Zinību diena. Katram skolēnam un vecākiem, skolotājiem tā ir īpaša diena. 

Kā katru gadu Lāču pamatskolas kuplā saime satikās Naujenes kultūras centrā, lai  dotos jaunajā, neparastajā,  jaunām zināšanām un emocijām piepildītā ceļojumā zinātnes pasaulē.  Savu pirmo ceļojumu Lāču pamatskolā šogad sāka 17 gudri, drosmīgi un enerģiski pirmklasnieki kopā  ar savu klases audzinātāju Ināru Parfjonovu.  Svinīgajā pasākumā pirmklasnieki iegāja ar devīto klasi, kuriem šogad būs lieli izaicinājumi mācībās, eksāmenos un nākotnes profesijas izvēlē.  Jaunā mācību gada pasākumā skolas direktors Andris Meškovskis uzrunāja skolēnus, skolotājus, darbiniekus un vecākus .Visiem skolēniem novēlēja augstus sasniegumus mācībās, vecākiem pacietību, skolotājiem enerģijas pilnu mācību gadu. Direktors apsveica jauno latviešu valodas skolotāju Diānu Žilinsku-Ivanovu, novēlēja viņai zinātkārus skolēnus. Kopā ar Augšdaugavas novada domes izglītības un sporta komitejas priekšsēdētāju Jāni Belkovski pasniedza dāvanas pirmklasniekiem.

Jauno mācību gadu un jaunā ceļojuma sākumu mūsu draudzīgā  skolas ģimene sāka ar dziesmām, dejām, novēlējumiem un  drosmīgo pirmklasnieku uzstāšanos. Pēc pirmā zvana ieskandināšanas visi skolēni devās uz pirmo  klases stundu šajā mācību gadā.

Lai visiem Lāču pamatskolas skolēniem un skolotājiem veiksmīgs, rodošs un sasniegumiem pilns mācību gads!

Skrējiens pa Ilūkstes ielām