Lāču pamatskolas izglītojamie iepazīstas ar profesijām!

Izglītība

Šogad atsākas "Atvērto durvju dienu" pasākumi klātienē.  Aprīļa siltajā ,saulainajā dienā Lāču pamatskolas 8. un 9. klases izglītojamie kopā ar savām klases audzinātājām devās uz "Atvērto durvju dienu" Daugavpils Celtniecības tehnikumā un Daugavpils Tirdzniecības skolā. "Atvērto durvju dienu" programma bija ļoti interesanta , izzinoša un aizraujošā. Izglītojamiem bija iespēja ne tikai redzēt, kā strādā kādā no iekārtām un kāds  ir skolas tehniskais aprīkojums  Daugavpils Celtniecības tehnikumā un Daugavpils Tirdzniecības skolā, bet arī  praktiski padarboties un iejusties  īstā pavāra, pārdošanas speciālista, viesnīcas administratora  vai bārmeņa lomā. Mūsu izglītojamiem bija prieks par to, ka viņi varēja redzēt mācību iestādes klātienē, iepazīties ar mācību iestāžu  audzēkņiem un pasniedzējiem, uzdot jautājumus par mācībām pasniedzējiem un skolas un tehnikuma izglītojamiem. Vērts atzīmēt, ka visvērtīgākais mūsu guvums no šī brauciena bija plaša informācija par dažādām profesijām. Devītklasnieki saprata, kā īstenot savus sapņus!  Paldies Daugavpils Celtniecības tehnikuma un Daugavpils Tirdzniecības skolas pasniedzējiem un izglītojamiem par iedvesmu un izsmeļošu savu mācību iestāžu prezentāciju!

Pašvaldība plāno turpināt attīstīt valsts un pašvaldības vienoto klientu apkalpošanas centru tīklu