Lāču pamatskolas 1.-2. klase ciemos Naujenes novadpētniecības muzejā

Izglītība

Saulainā rudens mācību dienā kas varētu būt labāks, kā doties kopā ar klasesbiedriem mācību ekskursijā.

Iniciatīvas “Latvijas skolas somas” ietvaros 1.-2. klases skolēni devās mācību ekskursijā un radošo darbnīcu Naujenes novadpētniecības muzejā.

Skolēniem bija iespēja uzzināt dzimtā novada vēsturi, apskatīt " Turīgā zemnieka istabu", iepazīties ar senlatviešu tradīcijām. Naujenes novadpētniecības muzejā skolēni varēja ne tikai apskatīt ekspozīcijas, bet arī radoši pastrādāt darbnīcā "Lupatu lelles"! Lelles no auduma atlikumiem, priekš mūsdienu skolēniem bija liels pārsteigums un liels izaicinājums. Pirmās un otrās klases skolēni ar lielu interesi un uzmanību klausījās darbnīcas pedagogu, jo katram gribējās izveidot savu unikālo lupatu lelli.

Mācīties, attīstīt prasmes un pilnveidot zināšanas var ne tikai skolas telpās un iniciatīva “Latvijas skolas soma” dod tādu iespēju.

Paldies Naujenes novadpētniecības muzeja darbiniekiem par izzinošu mācību dienu un par pozitīvām emocijām. Skolēniem bija ļoti interesanti un aizraujoši.

Olga Dmitrijeva un Jūlija Semjonova

Septembris Subates kultūras un sporta norisēs