Lāču pamatskola patriotisko mēnesi sāk ar izrādi “Metode”

Izglītība

Novembra sākumā Lāču pamatskolā viesojās Rēzeknes teātris “Joriks”. Pateicoties programmai Latvijas skolas soma 5.–9.kl. skolēniem bija iespēja paskatīties izrādi “Metode’’. Stāsta galvenajam varonim Ervīnam apmaiņas programmā Francijā vajadzēja uzrakstīt stāstu par Latviju.

Izrāde izraisīja skolēniem dažādas emocijas, lika aizdomāties par mūsdienu jauniešu problēmām un ļāva izteikties, kas viņiem ir Latvija. Izrādās, ka Latvija skolēniem ir ģimene, mājas, latviešu valoda, 18.novembra svētki, Lāčplēša diena un Latvijas daba.

Lāču pamatskolas skolēni un pedagogi izsaka pateicību Rēzeknes teātrim “Joriks” par mūsdienīgu un patriotisku izrādi, kas atstāja uz skatītajiem lielu iespaidu.

Teksts, foto: Jūlija Semjonova 

Piesakies galda tenisa turnīram