Lāču pamatskolā lasa SKAĻI

Izglītība

Marta pēdējā nedēļā un aprīļa sākumā Lāču pamatskola varēja pamanīt izglītojamos ar daiļliteratūras grāmatām rokās un kaut ko murminām sev zem deguna. Tie bija piektklasnieki, kuri lasīja visur - gaitenī, klasēs un pat skolas pagalmā. Lasīšana valdīja visur. Bet viss šis grāmatu lasīšanas maratons noslēdzās 7. aprīlī latviešu valodas kabinetā, kur 5. klases izglītojamiem lasīja savas izvēlētās grāmatas fragmentu klasesbiedru un skolotāju priekšā.

Piektklasnieki viens pēc otra mēģināja aizraut klausītājus ar savu grāmatas fragmentu. Dažiem tas sanāca emocionālāk, aizraujošāk, daži bija mazliet kautrīgi savā lasījumā. Tomēr lasījumu laikā valdīja lasītprieks. Izglītojamie spēja aizraut savus klasesbiedrus ar burvīgo grāmatu pasauli.

Katrs lasītājs centās parādīt sevi no labākās puses. Klasesbiedri un skolotājas vienbalsīgi nolēma, ka 20. aprīlī pulksten 15:00 Lāču pamatskolas godu Naujenes tautas bibliotēkas "Skaļās lasīšanas sacensības" finālā pārstāvēs Marija Zaiceva ( III vieta), Valērija Zaiceva (II vieta) un Lāču pamatskolas "Skaļās lasīšanas sacensības" čempione Katrīna Kuļikova. Turēsim par meitenēm īkšķus!

Pateicos visiem piektklasnieku vecākiem par savu bērnu atbalstu un palīdzību sagatavoties "Skaļās lasīšanas sacensībai"! Īpašs paldies skolotājai Zinaīdai Šumskai par palīdzību bērnu sagatavošanā!

Lāču pamatskolas izglītojamie iepazīstas ar profesijām!