Lāčplēša dienā novadā varēs aplūkot militāro tehniku

AKTUĀLI

Šogad Lāčplēša dienā Latvijā atzīmē 104. gadadienu kopš neatkarīgās Latvijas armijas uzvaras pār Rietumu brīvprātīgo armiju jeb tā saukto Bermonta karaspēku 1919. gada 11. novembrī. Šis nozīmīgais datums Augšdaugavas novadā tiks svinēts sadarbībā ar Zemessardzes 34. kājnieku bataljonu.

Pasākumi notiks Ilūkstē, Stadiona ielā, no plkst. 11.00 līdz 12.00 un Naujenes pagasta Kraujas ciematā SIA “Meliors” teritorijā no plkst. 13.00 līdz 14.00.

Pasākumos piedalīsies mehanizētās kājnieku brigādes karavīri kopā ar sabiedrotajiem no NATO paplašinātās kaujas grupas Latvijā un militāro tehniku. Kā vieni no dalībniekiem būs arī Valsts aizsardzības dienesta karavīri.

Pirmā Valsts aizsardzības dienesta iesaukuma karavīri dienestu uzsāka 1.jūlijā un dienē Sauszemes spēku Mehanizētajā kājnieku brigādē.

Iedzīvotāji aicināti apmeklēt bezmaksas nodarbības veselības uzlabošanai