Labdarības projekts “DOD ĶEPU!” projektu konkursa “Attīsti sevi!” ietvaros

AKTUĀLI

19. augustā Medumu pagasta svētkos “Labdarības piknikā” bija iespēja ieraudzīt Medumu, Sventes un Kalkūnes jauniešu divu nedēļu darbu, projektu konkursa “Attīsti sevi!" ietvaros. Projekts “DOD ĶEPU!” bija uzrakstīts un realizēts ar biedrības Medumu Cerība jauniešiem - aktīvistiem. Pagāja piecas radošās darbnīcas un meistarklases, kurās jaunieši iemācījās veidot visdažādākos objektus un priekšmetus, kā arī uzzināja daudz lietderīgas informācijas.

Svētkos, aktivitāšu centrā, izcēlās Labdarības tirdziņš. Tas izbrīnīja ar savu dažādību. Šeit bija iespēja nopirkt gan saldumus - saldu desu, vafeles, zefīru, mafinus, gan dārza dekorus - kaķus un suņus, kuri bija veidoti kopā ar mākslinieku Valdi Grebežu, gan stilīgas somas šūtas kopā ar rokdarbu pulciņa “Kaleidoskops” vadītāju Diānu Mikulani. Visi pamanīja veidotās kopā ar Diānu gaumīgās svētku dekorācijas. Viss, kas bija tapis divu nedēļu laikā, tika pārdots trīs stundu laikā.

Tautas namā foajē bija iespēja drusku atvēsināties, apsēsties un noskatīties filmu par patversmes “Otrā māja” dzīvniekiem. Filma tapa patversmē, Ivara Utināna vadībā. Lūdzam visus padalīties ar šiem video sociālajos tīklos, lai vairāk cilvēku uzzinātu par dzīvniekiem (Medumu pagasta tautas nams, patversme Otrā māja).

Vakara garumā katrs varēja pastaigāties pa aleju “Gribu mājās”, kurā bija attēloti 15 dzīvnieki no patversmes. Katram dzīvniekam bija izveidota sava māja - ar domu, lai dzīvniekiem rastos cerība atrast savas mājas. Iestājoties tumsai, tās bija apgaismotas un bija redzamas no ceļa. Labdarības piknikā bija silti kā mājās un, lai visiem būtu sava māja! Aktivitāšu laikā bija savākti 640 eiro, kas tika pārskaitīti patversmes kontā.

Biedrības "Medumu Cerība" labdarības projekts “DOD ĶEPU!” tiek īstenots Augšdaugavas novada jaunatnes iniciatīvu projektu konkursa "Attīsti sevi!" ietvaros.

Sagatavoja: Medumu pagasta Tautas nama kultūras darba vadītāja Anita Drozdova

Karsti, skanīgi, garšīgi, krāsaini un dažādi noritēja Demenes pagasta svētki!