Kultūras ministrija apbalvo Rolandu Kļavinski un skolotāju Viju Petrovu

AKTUĀLI

Katru gadu Kultūras ministrija apbalvo Mūzikas un mākslas skolu jauniešus un pedagogus par sasniegumiem, konkursos, izstādēs un skatēs mākslas nozarēs. Arī šajā gadā 12.maijā Profesionālās izglītības kompetences centrā ‘’Nacionālo Mākslu vidusskola’’ Emīla Dārziņa koncertzālē Rīgā notiks svinīgā ceremonija, kuru rīko Latvijas Nacionālais kultūras centrs sadarbībā ar Kultūras ministriju.

Ceremonijas laikā pateicības rakstus un balvas par augstiem sasniegumiem starptautiskajos konkursos saņems talantīgi bērni un to pedagogi, to starpā arī Špoģu Mūzikas un mākslas skolas audzēknis Rolands Kļavinskis un skolotāja Vija Petrova.

Kultūras ministrijas piešķirtā balva ir valsts mēroga atzinums un augstākais novērtējums audzēknim un pedagogam par ieguldīto darbu un radošā darba rezultātiem.

Apsveicam skolotāju Viju Petrovu un audzēkni Rolandu Kļavinski un novēlām labus panākumus un spilgtus rezultātus valsts un starptautiskajos konkursos.

"Sūcgāze Bebrenes dzirnavās"