Kraujā norisinājās jaunatnes tikšanās ar spīdvejistu Andžeju Ļebedevu

AKTUĀLI

27. decembrī Naujenes jaunatnes un sporta centra pārpildītā zālē norisinājās Naujenes jauniešu tikšanās ar Eiropas čempionu spīdvejā un nominantu uz Latvijas Gada balvu sportā kategorijā “Labākais Latvijas tehnisko sporta veidu sportists” Andžeju Ļebedevu.

Ideja sarīkot šāda veida pasākumu pieder diviem spīdveja entuziastiem  - NJSC centra vadītājam Edgaram Kucinam un lielam Latgales un Daugavpils patriotam Mārim Susējam. Uz pasākumu tika aicināti ne tikai Naujenes pagasta bērni un jaunieši, bet to aktīvi apmeklēja arī jaunieši no Naujenes bērnunama.

Pasākums iesākās ar to, ka Andžejs Ļebedevs pastāstīja par savu izdevušos sezonu, par to kā viņš sāka spīdvejista gaitas Daugavpilī un par to cik tas ir grūts darbs būt par labu spīdvejistu, kad, neskatoties uz visām likstām un traumām, ir jāceļas un jāturpina savs ceļš. A. Ļebedevs nedaudz ieskicēja spīdveja motocikla tehniskos parametrus, kā arī savus nākotnes plānus un pastāstīja par savu sezonu Polijā un Zviedrijā, kur viņš, savu komandu sastāvā, kļuva par vicečempionu un čempionu attiecīgi.  Katrs no sanākušajiem varēja uzdot jautājumus Andžejam Ļebedevam, aktīvākie jaunieši saņēma arī īpašas balvas no Andžeja.

Pasākuma turpinājumā jauniešiem bija iespēja piedalīties dažādos konkursos ar spīdveja ekipējumu. Par veiksmīgāko šajos konkursos izrādījās Tatjana Hazrjatova no Locikiem, kura ieguva savā īpašumā Andžeja Ļebedeva atbalstītāja T-kreklu. Pasākuma laikā skatītājus priecēja arī brake dejotāji, kuri ikdienā trenējas NJSC telpās.

Pasākuma noslēgumā notika autogrāfu sesija un fotografēšanās ar Andžeju Ļebedevu.

Paldies pasākuma organizatoriem par lielisko iespēju satikt un pavadīt laiku ar Latvijas spīdveja leģendu Andžeju Ļebedevu!

Stāsts par Akmens laikmeta meiteni Tafiju jeb kā tika uzrakstīta pirmā vēstule