Stāsts par Akmens laikmeta meiteni Tafiju jeb kā tika uzrakstīta pirmā vēstule

AKTUĀLI

Nīcgales bibliotēkā 4. janvārī pulcējās bērni, lai  dotos neklātienes ceļojumā uz Akmens laikmetu, kad pirmie cilvēki neprata ne lasīt , ne rakstīt un iepazītos ar Radjarda Kiplinga pasakas “Kā tika uzrakstīta pirmā vēstule” varoņu piedzīvojumiem.

Bērni kopā ar Akmens laikmeta mazo meiteni Tafiju zīmēja  vēstuli māmiņai Tašumajai,  ka tētim Tegumajam salūzis šķēps,  un lai viņa ar svešinieku Tevaru atsūta melno šķēpu.  Bērni dzīvoja līdzi pasakas tēliem un bija priecīgi par Tegumaja cilts Galvenā Virsaiša lēmumu, kad viņš paziņoja: “Tu esi izdarījusi lielu atklājumu! Tas ir liels atklājums un to sauks par rakstīšanu!”.

Informāciju sagatavoja:
Ruta Bogdanova, bibliotēkas vadītāja

Kvesta spēle Salienā