KONTAKTU PLATFORMA: vieta, kur satikt biznesa partnerus

Pagastu un pilsētu ziņas

Meklē biznesa vai sadarbības partnerus, gribi atrast domubiedrus vai iegūt jaunus kontaktus ? Tad LIAA Daugavpils biznesa inkubators aicina uz pasākumu “Kontaktu Platforma”, kas notiks 12. decembrī plkst.18.00 IGGI bārs & karbonādes (Rīgas ielā 22, Daugavpilī).

“Kontaktu Platformā” uzstāsies 9 uzņēmēji, kur katrs 5 minūšu laikā pastāstīs par sevi un savu biznesu, kā arī pasākuma laikā notiks tīklošanās sesija, kurā visi dalībnieki varēs savstarpēji iepazīties.

Dalība pasākumā ir bezmaksas, vietu skaits ierobežots. Vēl ir palikušas pāris vietas uzņēmējiem, kuri vēlas par sevi pastāstīt: ej.uz/Kontaktu_platforma_uznemejiem, reģistrācija pasākuma apmeklētājiem: ej.uz/KONTAKTU_PLATFORMA_viesiem.

Papildu informācija:

Jeļena Dedele
LIAA Daugavpils biznesa inkubatora vecākā projektu vadītāja

Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra
Adrese: Viestura iela 2, Daugavpils
Tālrunis: +371 62401094
Mobilais tālrunis: +371 26287770
E-pasts: daugavpils@liaa.gov.lv
Inkubatori.magneticlatvia.lv

Latvijas mēnesis Špoģu vidusskolā