KONTAKTU PLATFORMA: vieta, kur satikt biznesa partnerus

AKTUĀLI

Meklē biznesa vai sadarbības partnerus, gribi atrast domubiedrus vai iegūt jaunus kontaktus?  Esi gaidīts pasākumā “Kontaktu Platforma”, kas notiks 2. novembrī plkst.17.30 LIAA Daugavpils biznesa inkubatora telpās (Viestura ielā 2, Daugavpilī).

Pasākuma laikā būs iespēja iepazīties ar 8 uzņēmējiem un aktīviem cilvēkiem, kuri pastāstīs par savu biznesu un nodarbošanos, katram no tiem būs piešķirtas 5 minūtes. Tad notiks tīklošanās sesija ar pasākuma viesiem, kur varēs iegūt jaunus kontaktus un atrast biznesa partnerus.

Reģistrācija "Kontaktu platformai" ir atvērta visiem uzņēmējiem, uzņēmumu darbiniekiem, frīlanceriem un citiem aktīviem cilvēkiem, kuri vēlas paplašinas savu kontaktu loku. Links reģistrācijai: https://ej.uz/kontaktu_platforma_daugavpilī  . Dalība pasākumā ir bezmaksas, vietu skaits ierobežots.

Papildu informācija:

Jeļena Dedele
LIAA Daugavpils biznesa inkubatora vecākā projektu vadītāja

Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra
Adrese: Viestura iela 2, Daugavpils
Tālrunis: +371 62401094
Mobilais tālrunis: +371 26287770
E-pasts: daugavpils@liaa.gov.lv
Inkubatori.magneticlatvia.lv

Augšdaugavas novadā viesojas Priekuļu apvienības pārvaldes pārstāvji