Kalkūnes jauniešu attīstības centra jaunieši devas pārgājienā uz Sventes ezeru

Jaunatnei

Lai kopā lieliski, lietderīgi un aizraujoši pavadītu brīvo laiku, Kalkūnes, Sventes un Medumu pagasta jaunieši 28. un 29. jūlijā organizēja kopīgo pārgājienu ar nakšņošanu brīvā dabā teltīs. Par pārgājiena sākumpunktu jaunieši izvēlējas Kalkūnes jauniešu centru, un visi kopā devās pie Sventes ezera takas, izstaigājot kopā 12 km. Pārgājiena laikā jaunieši baudīja dabu, komunicēja un ķēra saules starus. Pārgājiens noslēdzās Sventes ezera krastā, kur jaunieši izvietoja telšu pilsētiņu naktsmītnei, pagatavoja sātīgu maltīti uz ugunskura, peldējās, spēlēja volejbolu un citas galda spēles. Pēc aktīvās atpūtas sekoja tumšais laiks pie ugunskura ar dziesmām, dejām, stāstiem un nakts debess baudīšanu. Visi pārgājiena dalībnieki bija ļoti iepriecināti un gandarīti ar iespēju pavadīt laiku kopā.

Izzinošs pasākums bērniem Jaunsventes parkā