Tikšanās jauniešu kvartālā Ilūkstē

Ilūkste

Piektdien, 27. maijā, Augšdaugavas novada jauniešu kvartālā Ilūkstē notika pasākums, kas tika veltīts Pasaules Sarkanā Krusta un Sarkanā Pusmēness dienai. Pasākumu organizēja LSK Augšdaugavas novada Ilūkstes nodaļas jaunatnes komiteja. Pasākumā piedalījās jauniešu komandas no Višķiem, Sventes un Bebrenes, kurus sagaidīja Ilūkstes Raiņa vidusskolas skolnieces – Karalīna Purvinska, Kristīna Timšāne, Andželika Purvinska, Amanda Egle, Megija Krapāne, Evelīna Urbāne, Mareka Užule. Jaunieši piedalījās jautrās atrakcijās un stafetēs, kā arī nobaudīja gardu ēdienu un pavadīja laiku, saliedējoties ar spēlēm. Pasākuma noslēgumā tika organizēta balle, kurā jaunieši izbaudīja pirmo pasākumu pēc ilgā pandēmijas laika.

Raksta autore: Andželika Purvinska

Jauniešiem vasarā pieejamas vairāk nekā 60 brīvprātīgā darba iespējas visā Eiropā