Jaunieši spēlēja volejbolu ar deputātiem

AKTUĀLI

Augšdaugavas novada jaunieši un deputāti 6.septembra vakarā pulcējās Demenes pagasta Kumbuļu ciemā, kur tika aizvadīts volejbola turnīrs “Jauniešu pret Deputātiem” projekta “Politiķis ir tikai cilvēks ietvaros”.

Turnīrā piedalījās 4 komandas – jaunatnes lietu atbildīgie, deputāti, Kalkūnes un Demenes pagasta jaunieši. Deputātu komandu šajā turnīrā pārstāvēja Augšdaugavas novada pašvaldības domes priekšsēdētāja 1.vietnieks Aivars Rasčevskis, priekšsēdētāja vietnieks Vitālijs Aizbalts, deputāti – Aleksandrs Sibircevs, Aleksejs Mackevičs, pašvaldības izpilddirektors Pēteris Dzalbe, Demenes pagasta pārvaldes p.i. Visvaldis Ločs, olimpiskā rezerve – Jānis Belkovskis, Regīna Tamane. Turnīrs pulcēja arī atbalstītājus, kuru lokā bija Naujenes attīstības centra jaunieši un vietējie iedzīvotāji.

Pēc sīvas cīņas finālā tikās Kalkūnes pagasta jauniešu un deputātu komanda, kur pārāka tomēr izrādījās jauniešu komanda. Trešajā vietā ierindojās jaunatnes lietu atbildīgo komanda. Visi dalībnieki saņēma vitamīnu devu – arbūzus, lai uzņemtu spēkus nākamām sacensībām. Pēc turnīra bija iespēja nogaršot uz ugunskura gatavoto zupu un piedalīties neformālās sarunās.

Paldies dalībniekiem par aktīvu līdzdalību, Demenes pagasta attīstības centra jauniešiem un jaunatnes lietu speciālistei Jolanatai Morozovai, Demenes pagasta sporta darba organizatoram Vladislavam Šmeišam par palīdzību pasākuma organizēšanā, un brīvprātīgajām Milanai Seļnickai un Valērijai Kozjarei par darbu turnīra laikā.

Jau nākamnedēļ tiekamies basketbola 3x3 turnīrā “Jaunieši pret Deputātiem”.

Projekts “Politiķis ir tikai cilvēks” īstenots Izglītības un zinātnes ministrijas Jaunatnes politikas valsts programmas 2023.–2025. gadam valsts budžeta finansējuma ietvaros.

Notiks jauniešu apmācības par līdzdalību