Jaunieši spēlēja futbolu ar deputātiem

AKTUĀLI

20. septembrī Ilūkstes stadionā norisinājās futbola turnīrs “Jaunieši pret Deputātiem”, kurā piedalījās 8 komandas – Demenes, Vaboles, Ilūkstes un Kalkūnes jauniešu attīstības centra jauniešu komandas, Ilūkstes vidusskolas pamatskolas grupas 2 komandas, FK 69 (Daugavpils) un deputātu komanda.

Spēles norisinājās uz 3 laukumiem, formātā 6x6. Pēc vairākām nospēlētām spēlēm finālā tikās Demenes jauniešu attīstības centra un FK 69 komanda, kur pārāki izrādījās FK 69 komandas jaunieši, atstājot Demenes jauniešus 2. vietā. Deputāti ierindojās 3. vietā.

Pēc spēles visi varēja nobaudīt garšīgu zupu un bezmaksas atpūsties Ilūkstes sporta kompleksa peldbaseinā. Vērts atzīmēt, ka spēle pulcēja lielu līdzjutēju skaitu.

Izsakām pateicību par atbalstu spēles organizēšanā Augšdaugavas novada sporta skolas direktoram un deputātam Dzintaram Pabērzam un treneriem, Vladislavam Šmeišam par palīdzību zupas gatavošanā un visiem par aktīvu dalību turnīrā.

Piedzīvojums ar haskijiem Naujenē