Izmanto iespēju pieteikties bezmaksas fiziskajām aktivitātēm

Sociālais darbs un veselība

Ar mērķi uzlabot un stiprināt iedzīvotāju fizisko un garīgo veselību, motivēt ikdienā nodarboties ar sportiskām aktivitātēm noguruma un stresa mazināšanai, aicinām darbspējīgos Daugavpils novadā deklarētos iedzīvotājus pieteikties fizisko aktivitāšu ciklam: - peldbaseina, - trenažieru zāles, - fitnesa, - vingrošanas vispārējās veselības un kustību kvalitātes saglabāšanai, - jogas nodarbību apmeklējumam. Nodarbību abonementa īpašnieks varēs apmeklēt 8 nodarbības mēnesī 6 mēnešu periodā sākot no 2019.gada decembra līdz 2020.gada maijam. Sporta aktivitātes ir piemērotas dažāda vecuma un fiziskās sagatavotības personām. Aktivitāšu norises provizoriskā vieta – Daugavpils. Par konkrētas nodarbības norises vietu un laiku pretendenti tiks informēti personīgi uz anketā norādīto pretendenta komunikācijas kanālu. Pieteikšanās obligāta līdz 2019.gada 27. novembrim, aizpildot pieteikumu šeit Dalībnieki tiks reģistrēti rindas kārtībā, prioritāte Daugavpils novadā deklarētajiem iedzīvotājiem. Pasākuma ietvaros apmeklētājiem tiks lūgts aizpildīt anketu ar personu datiem (norādot personas kodu), dati tiks apstrādāti saskaņā ar Datu aizsardzības regulu. Aktivitātes tiek organizētas Eiropas Sociālā Fonda projekta Nr. 9.2.4.2/16/I/070 “Pasākumi vietējās sabiedrības veselības veicināšanai un slimību profilaksei Daugavpils novadā” ietvaros. Papildus informācija pa tālr. 65476882

Mareks Meženiks izcīna tiesības startēt Pasaules skolu čempionātā krosā