Mareks Meženiks izcīna tiesības startēt Pasaules skolu čempionātā krosā

AKTUĀLI

Oktobrī Jēkabpilī, Meža parka trasē, norisinājās atlases sacensības dalībai Starptautiskās Skolu sporta federācijas (ISF) rīkotajā skolēnu Pasaules čempionātā vieglatlētikas krosā, kas 2020. gada 18.–23. aprīlī notiks Štrebsko Pleso (Slovākijā).
Daugavpils novada sporta skolas audzēknis Mareks Meženiks, kurš ikdienā mācās Vaboles vidusskolā, 4,5 km distancē 35 dalībnieku konkurencē finišēja pirmais ar rezultātu 14 min. 46 sek. un kā sacensību uzvarētājs izcīnīja tiesības pārstāvēt Latvijas U19 izlasi sacensībās Slovākijā. (Godalgoto vietu sadalījums: 1. vieta – Mareks Meženiks (Vaboles vidusskola) – 14 min. 46 sek.; 2. vieta – Lauris Lapsa (Gulbenes 2. vidusskola) – 14 min. 58 sek.; 3. vieta – Kristers Mežinskis (Jēkabpils 3. vidusskola) – 15 min. 04 sek.; 4. vieta – Edijs Eiduks (Ilmāra Gaišā Kokneses vidusskola) – 15 min. 25 sek.; 5. vieta – Mārtiņš Plešners (Ilūkstes novada Sporta skola) – 15 min. 35 sek.; 6. vieta – Markuss Urtāns (Jēkabpils Valsts ģimnāzija) – 15 min. 51 sek.).

Sacensībās piedalījās arī Daugavpils novada sporta skolas audzēkne Anastasija Karnilova, kura  veica 3,4 km, diemžēl viņa  palika 8.vietā 24 dalībnieku konkurencē un ceļazīmi uz Slovākiju neizcīnīja. Abi sportisti trenējas pie Janas un Dmitrija Hadakoviem.

Valsts svētki Demenes pagastā pēc tradīcijas nosvinēti krāšņi