Izlaidums Naujenes Mūzikas un mākslas skolā

Kultūra

Saulainā 31. maijā Naujenes Mūzikas un mākslas skolā svinīgi un priecīgi satraukti pulcējās absolventi, vecāki, draugi, vecvecāki. Skolas  zālē notika izlaidums- lidojums ar gaisa balonu. Absolventi devās savā pirmajā pieaugušo lidojumā ar gaisa balonu, kas bija piepildīts ar silts siltumu, un viņiem bija iespēja sērfot pa pieauguša cilvēka debesīm.

Lidojumu ar gaisa balonu iesāka skolas direktors Ruslans Margevičs, novēlot absolventiem doties pārliecinoši savu sapņu virzienā. Atgādinot, ka ceļš uz skolas beigšanu ir bijis garš un patīkams kāpiens, tāpēc tagad, kad atrodoties augšgalā, noteikti atpūsties un lepoties ar saviem sasniegumiem.

Pasākuma laikā ar lepnumu tika pasniegti Goda diplomi vizuāli plastiskās mākslas nodaļas absolventēm Sintijai Derjabo, Eritai Litvinskai un akordeona programmas absolventei Veronikai Panovskai par skolas vārda popularizēšanu aktīvi piedaloties ārpusklases pasākumos un augstiem sasniegumiem mācību darbā un konkursos.

Mūzikas un mākslas programmas audzēkņi un skolotāji visu pasākumu klātesošos priecēja ar skaistu koncertu, kā arī izlaiduma izskaņā absolventi teica pateicības vārdus vecākiem un  skolai.

Mūsu lidojums ar gaisa balonu nebūtu iespējams bez skolotāju atbalsta. Saglabājot labu garastāvokli un atmosfēru, labu vārdu novēlēja absolventiem skolotāji- Vēlot augt, domāt par nākotni, izvēlēties profesiju, kas interesē. Apkārt ģimenes, draugu siltumu un personīgās laimes siltumu, lai turpmākās dienas būtu tik pat neparastas un krāsainas kā šodienas baloni!

Pēc brauciena ar gaisa balonu skolas telpās varēja apskatīt jauno mākslinieku diplomdarbu izstādi.

Neaprakstāmas brīvā lidojuma sajūtas burtiski pacēla spārnos. Ceļojuma beigās ar gaisa balonu absolventi, skolotāji, draugi, radi palaida balonus debesīs, radot krāsainu balonu parādi!

Izlaidums Ilūkstes PII “Zvaniņš”