Aicinām Līksnas un Vaboles pagastu jauniešus pieteikties dienas nometnei “Izdzīvošanas skola”!

AKTUĀLI

Jauniešu dzīves ir krasi mainījušās pandēmijas laikā, kad lielākā dienas daļa tiek pavadīta mājās. Jaunieši lielāko daļu brīvā laika pavada mobilajās ierīcēs, datoros un mazāk pavada laiku brīvajā dabā un socializējas ar citiem jauniešiem. Dienas nometnes “Izdzīvošanas skola” galvenais mērķis ir četru dienu garumā iepazīstināt jauniešus ar jaunsardzes un Latvijas skautu un gaidu centrālās organizācijas darbību.

Dienas nometnes pirmajās divās dienās jaunsardzes instruktors Andris Dudels iepazīstinās jauniešus ar jaunsardzes darbību un pasniegs teorētiskās nodarbības par pamata prasmēm izdzīvošanai dabā. Savukārt otrajā dienā jaunieši dosies pārgājienā pa Vaboles pagasta teritoriju un praktiski pielietos iegūtās zināšanas.

Dienas nometnes trešajā dienā jauniešus ar Latvijas skautu un gaidu centrālās organizācijas darbību iepazīstinās Vaboles 45. gaidu vienības vadītāja Ingrīda Litiņa. Dienas nometnes dalībnieki tiks iepazīstināti ar gaidismu un tā darbību. Gaidas būs sagatavojušas orientēšanās spēli, šķēršļu joslu un citas aktivitātes dienas nometnes dalībniekiem.

Ceturtajā dienā notiks nometnes noslēgums, kur jaunieši pārrunās iegūtās zināšanas, izvērtēs savas prasmes darboties dabā un tiks pasniegti apliecinājumi par dalību nometnē.

Dienas nometne “Izdzīvošanas skola” norisināsies Vaboles muižas parkā no 11.-14.jūlijam.

Pieteikties aicināti tiek Līksnas un Vaboles pagastu jaunieši vecumā no 13 no 20 gadiem.

Pieteikumu anketas tiek pieņemtas līdz 8.jūlijam (ieskaitot).

Zane Ozola

Jaunatnes lietu speciāliste

Tel. 27181186

Līksnas pagasta svētki