IV Latgales jauno vijolnieku konkursa sasniegumi 

Kultūra

Ir izskanējis Ludzas Mūzikas pamatskolas rīkotais IV Latgales jauno vijolnieku konkurss, kas šogad norisinājās attālinātā formātā. Konkursā tika aicināti piedalīties Latgales reģiona mūzikas skolu IP Stīgu instrumentu spēle – Vijoles spēle 2. - 9. klašu audzēkņi. Konkursa mērķis ir sekmēt Latgales mūzikas skolu vijoles spēles audzēkņu profesionālo izaugsmi, uzstāšanās pieredzi un prasmi.

Konkursā piedalījās 30 dalībnieki no 12 reģiona skolām. Naujenes Mūzikas un mākslas skolu pārstāvēja  un ieguva atzinības rakstus divas dalībnieces Jana Filipova (2. klase)  un Taisija Raķele (2. klase).

Pateicamies skolotājai Svetlanai Blaževičai un koncertmeistaram Gļebam Beļajevam par iegūldīto darbu.

Apsveicam un lepojamies ar mūsu audzēkņu un pedagogu sasniegumiem!

Pateicības un atzinības

Lieldienu pasākums Līksnā