Ir plānots atkārtot kroņu darināšanas darbnīcu

AKTUĀLI

Dalībnieki veidoja savus individuālos kroņus mudžināšanas tehnikā, kura pieprasa centību, pirkstu cītīgu darbību un pats galvenais - laiku!

Mūsdienu nemierīgajā un pārmēri aktīvajā dzīvē veltīt pāris stundas tieši sev, pasēdēt klusākā atmosfērā, iepazīt jaunus cilvēkus kopīgā radošā darbībā - ir tiešām īsts karalienes cienīgs zelts! (Un šoreiz - arī karaļa. Bijām ļoti priecīgi redzēt vīrieti mūsu pulkā). Pat bibliotēkas vadītāja Diāna Čiževska nevarēja paiet garām tādai iespējai, apmeklējot meistarklasi pēc darba stundām.

Paldies visiem dalībniekiem un jo īpaši Kristīnei Kuņickai.

Tā kā meistarklases tēma izraisīja strauju intereses sakāpinājumu, ir plānots atkārtot darbnīcu, par ko būs iepriekš brīdināts. Vietu skaits būs limitēts, tāpēc sekojiet līdzi informācijai:

Blogā: naujenestautasbibliotka.blogspot.com

Mūsu sociālajā tīklā Facebook.

Informācija e-adreses lietotājiem