Instrumentālais ansamblis gūst panākumus Ļepeļā

AKTUĀLI

12. februārī Naujenes Mūzikas un mākslas skolas Instrumentālais ansamblis piedalījās I starptautiskajā atklātajā ansambļu kolektīvu konkursā “Sozvučie” Baltkrievijas pilsētā Ļepeļā, kur ieguva I pakāpes laureāta diplomu, ar ko lepojas skola un kolektīva vadītāja - skolas pedagogs Tatjana Jukuma.

Konkursa ietvaros Naujenes Mūzikas un mākslas skola un Ļepeļas bērnu mākslas skola parakstīja radošu sadarbību līgumu. Skolu direktoru Ruslana Margeviča un Veronikas Hombakas vārdā abas puses apstiprināja kopīgu radošu aktivitāšu apvienošanu, veicinot kultūras attiecības starp Latviju un Baltkrieviju.

Naujenes Mūzikas un mākslas skola lepojas ar saviem audzēkņiem Ričardu Kokinu, Elizabetu Siņevicu, Diānu Siņeviču, Kseniju Panovsku, Veroniku Panovsku, Olgu Jukumu un Ievu Deiko, kuri ar savu uzstāšanos atkal pierādīja veiksmīgu skolas dalību starptautiskajos konkursos, kā arī papildināja savu praktisko skatuves pieredzi, lai turpinātu virzīties izvēlētajā mūzikas virzienā, orientējoties uz turpmākiem panākumiem.

Paldies skolas pedagogiem un audzēkņiem par ieguldīto darbu sagatavošanā konkursam.

Informāciju sagatavoja Naujenes MMS lietvedības sekretāre J.Vasiļjeva

Aktīvi un noderīgi aizvadīta Ēnu diena