Domā un raksti droši!

Izglītība

25.augustā Augšdaugavas novada kultūras centrā ‘’Vārpa’’ notika seminārs Augšdaugavas novada latviešu valodas un literatūras skolotājiem ‘’Radošās rakstīšanas paņēmienu izmantošana latviešu valodas un literatūras stundās’’. Semināru vadīja Iveta Ratinīka, pedagoģe, dzejniece, literatūras pētniece, publiciste un politiķe.

Lektore iepazīstināja skolotājus ar dažādiem radošās rakstīšanas paņēmieniem, ar kuru palīdzību ikdienā varētu atraisīt skolēnus. Dažus no uzdevumiem skolotājiem bija iespējams arī pašiem pamēģināt praktiski, iejūtoties skolēnu lomā.

Skolās arī ienāk Radošās rakstīšanas speckurss, tādēļ  tika runāts, kā tad vērtēsim un kāpēc.

Kā atzina Špoģu vidusskolas skolotāja Aloīda Suveizda, tad seminārs bija radošs, daudz noderīgu materiālu ikdienas darbam.

Kultūras izpratnes un pašizpausmes mākslā (literatūra) jomas koordinatore S.Romaņenkova.

Iznācis “Augšdaugavas Novada Vēstis” augusta numurs