Demenē aizritēja Bērnības un ģimenes diena

Demenes pagasts

04. jūnijā Demenē aizritēja Bērnības un ģimenes diena “Stipra ģimene – stipra tauta”. Svētkus atklāja zīdaiņu ratiņu un bērnu velosipēdu parāde.

Turpinājumā bija sirsnīgs svētku koncerts. Ar skaistam dejām uzstājas deju grupa no Lauceses pagasta (vadītāja Jeļena Posternaka), deju grupa “Tornado” no Skrudalienas pagasta (vadītāja Alevtīna Mihailova), ka arī Demenes kultūras nama deju grupa “ Dzīvīte” (vadītājs Māris Akerbergs) un ar muzikālajiem sveicieniem uzstājas vokālais ansamblis” Aizturi elpu!” (vadītājs Zigfrīds Pliska)

Pēc koncerta bērnus uzjautrināja ar dējam lacis Umka, kurš visus bērnus cienāja ar saldējumiem. Pasākums turpinājumā bērni ar aizrautību piedalījās sporta stafetēs  un spēlēs, kopā  ar vecākiem stādīja ziedus jaunajā puķu dobē laukumā pie KN, lai vasaras laikā priecāties par košu vides objektu.

Bērnības un ģimenes diena „Stipra ģimene – stipra tauta” noritēja draudzīgi, aizraujoši, jautri un krāsaini. Prieks par to, kā ģimenes un bērni guva prieku par kopā būšanu un kopīgu laika pavadīšanu. Paldies par svētku radīšanu  visiem kolektīviem un dalībniekiem, jauniešiem par palīdzību un atsaucību.

Pateicamies Augšdaugavas novada domei, Demenes pagasta pārvaldei un Biedrībai Demenes “Sociālā atbalsta centrs” par finansiālu atbalstu.

Lai ģimenēs valda miers, laime, saticība un mīlestība!

Informāciju sagatavoja: I. Seņkova, J. Sterlāne

Fotogrāfijas: J. Sterlāne

Vasaras saulgriežu pasākums Ilūkstē