Dekupāžas meistarklase senioriem

Pagastu un pilsētu ziņas

20. februārī Naujenes sociālo pakalpojumu un sociālās palīdzības centrā notika dekupāžas meistarklase, kuru vadīja Lidija Hludņeva. Naujenes dienas centrā viesojās Sventes pagasta seniori “Pērlītes”. Senioriem bija iespēja atraisīt snaudošo mākslinieka talantu, demonstrēt dekupāžas paņēmienus stikla virsmām. Darba procesā senioriem radās neizsmeļama enerģija un liela interese apgūt jaunas prasmes. Dekupāžas māksla apvieno sevī pozitīvu radīšanas procesu un rezultātu. Visi darbi bija ļoti skaisti un krāsaini. Seniori ļoti radoši pavadīja laiku, uzzināja daudz jauna par dekupāžas tehniku un līdz ar to izveidoja daudz krāsainu darbu. Pēc meistarklases organizējām mūsu darbu izstādi.

Notiks IV Starptautiskais pūšaminstrumentu spēles jauno izpildītāju konkurss „Naujene WIND 2020”