Cimdu izstāde Latvijas simtgadei

AKTUĀLI

Sagaidot Latvijas simtgadi, visos mūsu valsts nostūros tiek organizēti daudzveidīgi pasākumi. Arī biedrība “Dzidra straume” vēlas iesaistīsies šo nozīmīgo svētku norisē un nepalikt malā.

Ar biedrības “Dzirda straume” iniciatīvu un Vecsalienas pagasta atbalstu Červonkas pilī tika organizēta latviešu ornamentos izrakstītu adīto dūraiņu izstāde, kurā atspoguļojās Latvijas visu kultūrnovadu tradicionālie raksti.

100 dūraiņu pārus kā veltījumu Latvijas simtgadei ar mīlestību un lietpratēja iedvesmu adīja divas māsīcas – Regīna Rokjāne no Līksnas un Skaidrīte Bogdānova no Rīgas.

Mēs gribējām, lai šo izstādi redz daudzi Latvijas iedzīvotāji un viesi. Tas ir ne tikai apbrīnojami skaisti, bet arī liels rokdarbnieču darbs, kas izteica vārdos neaprakstāmo mīlestību pret savu zemi un tās tradīcijām.

18. novembrī izstāde turpinās savu ceļu un turpmāko mēnesī priecēs un sildīs Rīgas iedzīvotāju sirdis.

Biedrības “Dzidra straume”
priekšsēdētāja Jeļena Potrjasova

Izsludināts Līksnas pagasta jaunatnes logo konkurss