Brīnumi no “Latvijas Skolas soma”

Izglītība

18. maijā visa skolas saime devās uz Naujenes kultūras centru, lai programmas “Skolas soma” ietvaros vērotu iluzionistu Daces un Enrico Pecolli maģisko burvju triku izrādi "Brīnumi notiek". Tā bija aizraujoša izrāde ar jautriem burvju trikiem, kuros tika iesaistīti arī mūsu skolas skolēni. Kopā ar mums izrādi vēroja Biķernieku pamatskolas skolēni.

Izrādes sākumā skolēni nedaudz tiek iepazīstināti ar burvju mākslas vēsturi un attīstību. Un tad sākās burvestība…

Darbojoties kopā ar burvju māksliniekiem, mūsu skolēni pārliecinājās, ka pat galds spēj lidot. Pārvēršoties par Hariju Poteru, 4. klases skolnieks Ņikita arī varēja izmēģināt savus spēkus burvju mākslā – no vienas bumbiņas uzbūra četras. Izrādes laikā trikus rādīja milzu čūska, kā arī ieskatījāmies kādā senā leģendā. Iluzionisti pārbaudīja skatītāju zināšanas, lūdzot atpazīt populārus komiksu varoņus.

Dace un Enrico Pecolli rosināja skolēnus ticēt saviem sapņiem un piepildīt tos, jo iespēja apgūt zināšanas tiek dota ikvienam. Svarīgākais ir saprast, ka brīnumi notiek ne tikai uz skatuves, bet arī mūsu dzīvēs, un lielie brīnumdari esam mēs katrs pats.
Lai brīnumi notiek!

Alita Kokina, Naujenes pamatsk. skolotāja

Naujenes Mūzikas un mākslas skola sāk audzēkņu uzņemšanu 2022./2023. mācību gadam