Biķerniekos, Maļutkos un Kalupē pabeidz apgaismojuma projektus

AKTUĀLI

2021. gadā pašvaldība uzsāka īstenot vairākus apgaismojuma projektus. Tagad diennakts tumšajos brīžos Līksnā, Kalupē, Biķerniekos, Maļutkos, Laucesā un Silenē vairākos ielu posmos ir uzbūvēts moderns LED apgaismojums.

Apgaismojuma darbi Kalupē ir pabeigti 2021. gada nogalē. Būvniecības izmaksas – 120 933 eiro, būvdarbu veicējs – SIA “RIO”.

Biķerniekos jaunais LED apgaismojums jau deg, un projekta izmaksas sastāda gandrīz 100 000 eiro, būvdarbus veica SIA ”Ošukalns celtniecība”.

Maļinovā darbus plāno pabeigt tuvākajā laikā. Šajā ciemā būvdarbus veic SIA ”Ošukalns celtniecība”, ar kopējām izmaksām 49 777 eiro.

Apgaismojuma izveides darbi vēl jūlija mēnesī noslēgušies Laucesas ciemā, savukārt Laucesas pagasta Maļutku ciema Upes ielā pabeidza 2021. gada 10. decembrī. Būvdarbus veica SIA  “Ošukalns celtniecība”, līguma summa 20 937,39 eiro bez PVN.

Līksnā apgaismojuma izveidošanas darbi noslēdzās 21. oktobrī. Šajā ciemā jauno LED risinājumu izveidē ieguldīja 16 480 eiro (darbus veica: SIA ”EnergoUP”).

Randenē ciema izgaismošanai plānots ieguldīt virs 35 000 eiro, savukārt būvdarbus plānots pabeigt līdz 2022. gada vasarai.

Papildus, šogad notiek projektēšana apgaismojuma izbūvei Nīcgales ciemā, cerot, ka nākamgad varētu sākties būvdarbi.

Kraujas ciema vairākās ielās arī plāno ierīkot apgaismojumu

25. novembra Augšdaugavas novada pašvaldības domes sēdē deputāti atbalstīja priekšlikumu par investīciju projekta ieceri apgaismojuma tīklu būvdarbiem Pļavas, Ziedu un Alejas ielas posmā Naujenes pagasta Kraujas ciemā.

Kā skaidro Naujenes pagasta pārvaldes vadītāja Ināra Miglāne, ir veikts iepirkums un līgums noslēgts ar SIA “Ošukalns celtniecība” par summu 29 614 eiro. Darbu izpildes termiņš ir 3 mēneši, bet jāizpildās noteiktiem klimatiskiem apstākļiem, lai varētu uzsākt rakšanas darbus.

Elernes Kunga Jēzus debeskāpšanas Romas katoļu baznīca