Biedrības gatavojas projektu iesniegšanai

AKTUĀLI

13. aprīlī tika aizvadīts info aplis, kura ietvaros biedrību pārstāvjiem, kas gatavojas iesniegt savas projektu idejas Augšdaugavas novada jaunatnes iniciatīvu projektu konkursam “Attīsi sevi”, bija iespēja saņemt atbildes uz interesējošiem jautājumiem, kā arī rast iedvesmu projekta aktivitātēm. 

Info aplī piedalījās biedrības “Dienvidlatgales NVO atbalsta centra” koordinators Oskars Zuģickis un platformas “MeYou.One” iedvesmas lektore Ieva Johanssone. Tikšanās ietvaros sniegti piemēri par kvalitatīva projekta izstrādi, idejas ģenerēšanu, projektā iesaistīto personu pienākumu sadali. Tāpat eksperti uzsvēra, ka pirms izstrādāt kādu projektu, ir jāsaprot, kāpēc un ar kādu mērķi tas tiek darīts. Tas viss vēlāk veicina to, ka tiek rastas atbildes uz jautājumiem kā? un kas? Priekš tā ir darāms.

Atgādinām, ka projektu pieteikumu iesniegšana ir līdz 21. aprīlim. Vienā projektā maksimāli atbalstāmā summa ir 1000 eiro.

Augšdaugavas novada
Jaunatnes projektu koordinatore
Milāna Loča

Skaļā lasīšana Sventes vidusskolā