Bērnu un jauniešu diena Višķos

AKTUĀLI

Daugavpils būvniecības tehnikuma Izglītības programmas īstenošanas vieta „Višķi” aicina uz Bērnu un jauniešu dienu Višķos 28.aprīlī.
Augšdaugavas novada Višķos, pie tehnikuma ēkas notiks Bērnu un jauniešu diena, kurā aicināti piedalīties  skolēni no tuvākām un tālākām izglītības iestādēm. Laikā no 12:00 līdz 17:00 katram dalībniekam būs iespēja piedalīties stafetēs, darbnīcās, spēlēs, aktivitātēs, iepazīt lauksaimniecības tehniku un lietderīgi pavadīt brīvo laiku.

Pasākuma laikā būs iespēja iepazīt lauksaimniecības mehanizācijas tehniķa, smago spēkratu mehāniķa un augkopības tehniķa profesijas, kā arī iegūt informāciju par iespēju iesaistīties Jaunsardzē un mācību iespējām Daugavpils būvniecības tehnikumā Višķos, Dagdā, Ludzā un Daugavpilī.

Sīkāka informācija zvanot 26585845.

Daugavpils būvniecības tehnikuma Sabiedrisko attiecību speciālists Ņikita Aleksejevs

Augšdaugavas novada jaunatnei ir savs moto un logo