Baudīt klusumu un aktīvi atpūsties vienuviet

AKTUĀLI

SIA “EcoBends” savu atpazīstamību guva, piedāvājot atpūtu kempingā Daugavas lokos. Atpūtas vieta atrodas Augšdaugavas novadā, vienā no tūristu iecienītākajām un gleznainākajām vietām – Slutišķu sādžā. Šeit var baudīt klusumu un dabu vai atpūsties, izmantojot iespēju saņemt visus pakalpojumus vienuviet, sākot no aktīvās atpūtas, līdz pat nakšņošanai un ēdināšanai. Tūristiem ir pieejama laivu, plostu, SUP dēļu, elektrisko velosipēdu noma, pirtis, kubli, naktsmītnes, ēdināšana un pārgājieni.

Pagājušajā gadā savu ceļu pa gleznaino upi uzsācis kuģītis “Dinaburga”, kurš paver skatu uz krāšņāko un apskates objektiem bagātāko Daugavas posmu. Tā ir lieliska iespēja iepazīt kultūrvēsturisko mantojumu un vērot skaistās ainavas Daugavas krastos, ko ieskauj lokālie kultūrvēstures objekti, tādi kā Slutišķu sādža, kas ir ievērojams vecticībnieku ciemu arhitektūras piemineklis, Markovas pilskalns ar izziņas taku, Latgales sēta ar brīvdabas estrādi, Naujenes novadpētniecības muzejsJuzefovas muižas parks, kā arī Vasargelišķu skatu tornis. Brauciena laikā var redzēt Slutišķu un Ververu krauju, Daugavas senleju un iespaidīgos skatus, kas tika saglabāti Atmodas laikā, apturot Daugavpils HES būvniecību.

Uzņēmums aktīvi piedalās Augšdaugavas novada pašvaldības organizētajos pasākumos. Lielu atbalstu tas sniedza festivāla “Augšdaugava” organizēšanā, veidojot tiltu pār Daugavu. Festivāla ietvaros pāri tiltam tika pārvilkts 508 m garais musturdeķis, kas savienoja abas Daugavas malas.

Ik gadu atpūtas vietā notiek ūdens tūristu saiets “Lielais plosts”, kas  ir aktīvās atpūtas, ūdens tūrisma entuziastu un atbalstītāju pasākums.

Uzņēmums lielu vērību pievērš apmeklētāju labbūtības nodrošināšanai.

Uzņēmuma pārstāvis Jānis Lociks: “Kad tika uzbūvēts kempings, ieguldījām naudu jaunās attīrīšanas iekārtās, ūdeni ņemam no zemes. Ūdens ir ļoti tīrs un dzerams.”  SIA “Eco Bends” veiksmīgi sadarbojas ar ēdināšanas uzņēmumiem, kempingiem, viesu namiem un citiem partneriem, lai piemērotu individuālu risinājumu saviem klientiem, ievērojot kvalitāti un precizitāti. “Mēs gribētu vairāk ievirzīties pasākumu rīkošanā. Šogad rīkojām volejbola čempionātu. Pie mums notiek arī korporatīvie pasākumi, bet tomēr vēlamies fokusēties uz koncertiem, un citiem lielākiem pasākumiem, kur darbība notiktu šeit pat uz vietas, un cilvēki nepaliktu tikai uz nakšņošanu.”

Jānis Lociks stāsta, ka plāno palielināt pirtu un kubulu skaitu, kā arī attīstīt atpūtas iespējas citos “Daugavas loku” krastos. Nesen tika nopirktas divas lielas teltis. Tajās varēs rīkot pasākumus daudz lielākam cilvēku skaitam. Abas teltis var apvienot, izveidojot apjomīgu vienu nojumi: “Gultas vietas kopumā namiņos un glempingos mums sanāk ap 120. Mums vēl ir papildus teltis, kuras var atvest. Tādēļ līdz 250 cilvēkiem vienlaikus šajā vietās iespējams uzņemt.”

Teritorijā pieejama arī sporta zona – futbola laukums, galda teniss, grozs un divi volejbola laukumi. Uzņēmums rīko komandu saliedēšanās pasākumus vai sporta spēles līdz 200 cilvēkiem. Tiek piedāvātas arī netradicionālās spēles – virvju, trašu un šķēršļu joslas, klinšu kāpšanas siena, piepūšamās atrakcijas.

Ar katru gadu uzņēmuma klientu skaits pieaug, kas liecina par apkalpošanas servisa un pakalpojumu augsto kvalitāti.  

SIA “EcoBends” ir izvirzīts Augšdaugavas novada pašvaldības konkursa “Saimnieks 2023” nominācijai “Gada tūrisma pakalpojumu sniedzējs”.

Teksts, foto: Dainis Bitiņš

Izveidota darba meklēšanas platforma cilvēkiem ar ierobežotām iespējām Faveo.lv