Augšdaugavas novada sporta skolas vieglatlētu starti Baltijas mačos

AKTUĀLI

Pēc Latvijas čempionātu rezultātiem, seši Augšdaugavas novada sporta skolas vieglatlēti bija iekļauti Latvijas izlasē dažādas vecuma grupās un disciplīnās, kuriem bija iespēja piedalīties Baltijas mačos un nest sporta skolas godu. Šogad Baltijas mači U-18 un U20 vecuma grupām notika 16. un 17. jūlijā Viļņā (Lietuvā). Šoreiz abās vecuma grupās komandu vērtējumā uzvarēja Igaunijas jaunieši 295 punkti un arī juniori 281 punkti. Latvijai otrās vietas: jauniešiem 270 punkti, bet junioriem 268 punkti. Trešie Lietuvas jaunie vieglatlēti: attiecīgi 231 punkti un 225 punkti.

No sporta skolas piedalījās:
Edvīns Hadakovs U-20, tāllēkšana un trīssoļlēkšana;
Adriana Kandu U-20, vesera mešana;
Alberta Zeltiņa U-18, 2000m kavēkļu skrējiens un 3000m skrējiens;
Kristaps Trafimovs U-18, 2000m kavēkļu skrējiens;
Daniels Krapāns U-18, vesera mešana;

Sudraba medaļu izdevās iegūt Edvīnam Hadakovam trīssoļlēkšanā. Savu personisku rezultātu parādīja Adriana Kandu vesera mešanā, uzrādot rezultātu 40m57cm.

Ceturtdien 21. jūlijā, Igaunijas pilsētiņā Jehvi notika vēl viens 2022. gada Baltijas čempionāts jaunajiem vieglatlētiem U-16 vecuma grupai. Arī šoreiz komandu vērtējumā pārāki bija Igaunijas jaunie vieglatlēti – 285 punkti, Latvijai – 248 punkti, bet Lietuvai – 193 punkti. No ANSS piedalījās Ksenija Kozlova 300m/barjerskrējienā, kurai izdevās izcīnīt bronzas medaļu un parādīt personisko rezultātu sezonā 46,07.sek.

Sportistus gatavoja Augšdaugavas novada vieglatlētikas treneri: D.Hadakovs, A.Kaļinins un S.Petrakovs. Paldies visiem treneriem par labu padarītu darbu un teicamiem rezultātiem.

Direktora vietniece izg.jomā Jana Hadakova

Augšdaugavas novada pašvaldība iesniegusi pieteikumu Eiropas Padomes ainavas balvas nacionālajā atlasē