Augšdaugavas novada sporta skolas pasākums ”KOPĀ”

AKTUĀLI

22.martā Augšdaugavas novada sporta skolas audzēkņi, viņu vecāki un treneri pulcējās ikgadējā pasākumā “KOPĀ”, lai godinātu labākos 2023.gada sportistus un piedalītos jautrajās stafetēs. KOPĀ – tas nav tikai vārds. KOPĀ ir gan cīkstoņi, gan futbolisti, gan peldētāji, gan vieglatlēti, gan bokseri un, pats svarīgākais, ka KOPĀ ar audzēkņiem ir viņu vecāki un treneri. Un šai trīsvienībai ir milzīgs spēks, jo, tikai atbalstot viens otru, mūsu audzēkņi var sasniegt lielas uzvaras.

Pasākuma pirmajā daļā norisinājās sacensības jautrajās stafetēs, kurās uzvarēja draudzība. Esam priecīgi, ka stafetēs piedalījās gan vecāku, gan treneru komandas. Jāatzīst, ka sporta skolas audzēkņu vecāki ir ļoti sportiski, jo godam konkurēja ar treneru komandu. Pasākuma otrajā daļā  tika sumināti sporta skolas audzēkņi par augstvērtīgiem rezultātiem pagājušajā gadā.

Naudas balvas saņēmēji:

Vieglatlētika

Ksenija Kozlova-Trīskārtēja Latvijas čempione U-18 vecuma grupā. Baltijas valstu sacensību uzvarētāja. Vieglatlēte, kura izpildīja Eiropas U-18 kvalifikācijas normatīvu 400m/b skrējienā.

Kristaps Trafimovs -Latvijas čempions U-20 vecuma grupā 3000m kavēkļu skrējienā. Latvijas U-20  izlases dalībnieks.

Anna Griņeviča- Divkārtēja Latvijas čempionāta U-16 vecuma grupas bronzas medaļas ieguvēja 400m un 300m/b skrējienā.

 Ņikita Nazarovs-Latvijas čempionātā U-16 vecuma grupā godalgotu vietu ieguvējs 60m un    200m skrējienā

Alisa Gerasimova-Latvijas čempionāta U-18 vecuma grupas sudraba medaļas ieguvēja stafetes skrējienā.

Brīvā cīņa

Māris Baltmanis-Latvijas čempionāta U-15 vecuma grupā vicečempions brīvajā cīņā.

 Ilia Šervašidze- Latvijas čempionāta U-13 vecuma grupā vicečempions brīvajā cīņā.

 Kristaps Baļčūns- Latvijas čempionāta U-17 vecuma grupā bronzas medaļas ieguvējs  brīvajā cīņā.

Daniils Ivzāns - Latvijas čempionāta U-15 vecuma grupā bronzas medaļas ieguvējs  brīvajā cīņā.

Aleksejs Birjukovs- Latvijas čempionāta U-15 vecuma grupā bronzas medaļas ieguvējs  brīvajā cīņā.

Bokss

Andrejs Baranovs -Latvijas čempionāta  bronzas medaļas ieguvējs  boksā.

Peldēšana

Adrians Lihoveckis-Latvijas jauniešu un junioru čempionātā absolūtais uzvarētājs 3 distancēs peldēšanā: 400m brīvajā stilā, 200m brasā, 400m kompleksā.

Vitālijs Radzevičs- Latvijas jauniešu un junioru čempionātā trīskārtējs zelta medaļas ieguvējs 3 distancēs peldēšanā: 50m uz muguras, 200m uz muguras,100m uz muguras.

Arīna Rodionova-Latvijas jauniešu un junioru čempionāta sudraba medaļas ieguvēja 2distancēs peldēšanā: 200m uz muguras un 200m kompleksā. 

Damirs Grigorjevs-Latvijas jauniešu un junioru čempionāta godalgotu vietu  ieguvējs peldēšanā 200m uz muguras un 50m tauriņstilā.

Katrīna Baltmane-Latvijas jauniešu un junioru čempionāta bronzas medaļas  ieguvēja peldēšanā 400m kompleksā.

Futbols

Ligija Čamāne-Latvijas U-15 vecuma grupas futbola izlases kandidāte. Latvijas U-14 meiteņu futbola  čempionātu komandas labākā spēlētāja.

Jānis Bleive- Latvijas U-16 attīstības vecuma grupas labākais spēlētājs.

Latvijas čempioni U-16 vec.gr. zēni – Latvijas jaunatnes futbola čempionātā attīstības Austrumu grupā ieguva 1.vietu (Ralfs Roberts Zībergs, Jānis Bleive, Marks Orss-Orlovskis, Iļja Juško, Dzintars Lizaks, Valters Vasiļevskis, Maigurs Bleive, Matīss Fjodorovs, Mārtiņš Niedrītis, Maksims Keivomegs, Renāts Borovskis, Alens Smilgins, Daniels Kalbjonoks, Olivers Surgovts).

Latvijas čempiones U-14 vec.gr. meitenes-– Latvijas jaunatnes futbola čempionātā attīstības   grupā ieguva 1.vietu(Ligija Čamāne, Magdalēna Čamāne, Gabriela Permanicka, Darja Rakicka,  Zane Fjodorova, Laura Pavlova, Nikole Gulbinska, Zoja Solovjova, Loreta Lapeško, Patrīcija Strode, Annija Vanaga, Viktorija Birkmane, Ieva Burķeviča, Amanda Palkeviča, Margarita Birjukova, Anastasija Lavrenova).

Sporta skolas kolektīvs saka lielu PALDIES ziedotājiem, kas sarūpēja naudas balvas un cienastu!

Bibliotekārus aicina uz tiešsaistes apmācībām