Augšdaugavas novada jauniešu pasākums Ie_līgo!

AKTUĀLI

Kalkūnes Jauniešu attīstības centrs kopā ar Kalkūnes, Sventes un Medumu pagastu jauniešiem 19. jūnijā plkst. 18:00, organizē Augšdaugavas novada jauniešu pasākumu “Ie_līgo!”, pasākums tiks rīkots pie Kalkūnes jauniešu centra, Kalkūnē, Jubilejas ielā 2. Pasākuma ietvaros citām Augšdaugavas novada jauniešu attīstības centru jauniešu komandām būs iespēja iepazīt latviešu ielīgošanas tradīcijas, piedalīties dažāda veida sporta aktivitātēs un neformālā gaisotnē lietderīgi pavadīt brīnišķīgo vakaru.

Pasākuma dalībniekiem būs iespēja jautri un lietderīgi, ievērojot ielīgošanas tradīcijas, pavadīt laiku, pārbaudīt savas zināšanas par vasaras saulgriežiem un piedalīties kopā maģiskajā gaismas instalācijas izveidē. Vakara noslēgumā visi dalībnieki tiks aicināti uz kopīgu vakara ugunskura iedegšanu un vakara pavadīšana svinīgajā gaisotnē.

Lūdzam, obligāti apstiprināt sava jauniešu centra (komandas) dalību līdz 17. jūnijam, sazinoties ar Kalkūnes jauniešu attīstības centra jaunatnes lietu speciālistiem: Margaritu Vasiļevsku, t. 26701609, e-pasts: margarita.vasilevska@augsdaugavasnovads.lv vai Andreju Rucko, t. 28469958, e-pasts: andrejs.rucko@augsdaugavasnovads.lv.

Informāciju sagatavoja: Andrejs Rucko

Līksna pamazām kļūst par peoniju karaļvalsti