Audzēkņi ieņem augstas vietas pūšaminstrumentu un sitaminstrumentu izpildītāju konkursā

Kultūra

No šī gada no 23. līdz 26. janvārim Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmijā norisinājās XXV Latvijas Mūzikas skolu pūšaminstrumentu un sitaminstrumentu izpildītāju konkurss. Šogad konkurss bija veltīts izcilā vācu komponista Ludviga van Bēthovena 250 gadu jubilejai. Konkursu rīkoja biedrība “Latvijas Jauniešu pūtēju orķestris”. Tajā piedalījās 186 mūziķi no 51 mūzikas skolas.
Naujenes Mūzikas un mākslas skola lepojas ar saviem audzēkņiem, Nelliju Zubovu un Ričardu Kokinu, kuri pēc konkursa rezultātiem ir kļuvuši par III vietu ieguvējiem.
Paldies audzēkņu pedagogam Andrejam Ivanovam un koncertmeistaram Gļebam Beļajevam par ieguldīto darbu audzēkņu sagatavošanā konkursam!

Informāciju sagatavojusi
Naujenes MMS lietvedības sekretāre Jeļena Vasiļjeva. 

PAZIŅOJUMS PAR LOKĀLPLĀNOJUMA PUBLISKO APSPRIEŠANU (pagarināts apspriešanas termiņš)