Atjautības un sporta aktivitāšu diena Višķos

AKTUĀLI

15. jūlijā Višķu estrādē un stadionā norisinājās Višķu pagasta jauniešu centra organizētais pasākums Augšdaugavas novada jauniešiem "Atjautības un sporta aktivitāšu diena".

Pasākumam sākoties, jauniešus uzrunāja Augšdaugavas novada domes deputāts Jānis Belkovskis, un ar nelielu kopīgo iesildīšanos, uzreiz sāka valdīt sportiska atmosfēra, kas deva visiem jauniešiem noskaņoties turpmākājām aktivitātēm.

Augšdaugavas novada jauniešiem tika piedāvātas deviņas dažādas stafetes: šautriņas, lasi no lūpām, vārdu veidošana, pasaules brīnumi, caurais spainis, kvartets, papīra lidmašīnas, trāpi mērķī, cilvēku virve. Un papildus arī tika norisināts konkurs starp divām komandām, kurš bija izškirošs, un izlēma, kura komanda ieņems augstāku vietu. Stafetēs piedalījās jaunieši no Kalkūnes, Sventes, Medumu, Dubnas, Maļinovas, Ambeļu, Višķu un Kalupes pagastiem. Kopumā pasākumā piedalījās ap  50 dalībniekiem.

Pasākuma beigās, pēc aktīvo stafešu paveikšanas, sekoja pasākuma dalībnieku apbalvošana. Jaunieši aktīvi un centīgi paveica dažādas atjautības un sporta aktivitātes, līdz ar ko 1.vietu izcīnīja komanda "12 koki", 2.vietu ieguva komanda "DUTCHIE", 3.vietu ieguva komanda "Zaļais krievu gurķis" un 4.vietu saņēma komanda "ČČ".

Višķu pagasta jauniešu centrs izsaka lielu pateicību Višķu pagasta pārvaldei, Valsts Policijas darbiniekiem par klātbūtni pasākumā laikā, brīvprātīgajiem jauniešiem par pasākuma organizēšanu, Sandim Promam par pasākuma apskaņošanu, un īpašs paldies  jauniešu komandām, kuras piedalījās pasākumā un pavadīja laiku kopā ar mums!

Informāciju sagatavoja: Višķu jauniešu centra brīvprātīgā jauniete Kristīne Grigorjeva

Foto: Višķu jauniešu centra brīvprātīgā jauniete  Evelīna Kalēja

Augšdaugavas novada pašvaldība ir iesaistījusies pilotprojektā "Ģimenes asistenta pakalpojuma aprobēšana”