Ambeļos notiks meistarklase “Uzsit savu jumtu pats!”

AKTUĀLI

No 20. līdz 23. jūlijam Ambeļu pagastā norisināsies meistarklase "Uzsit savu jumtu pats!".

Ambeļu tradīciju mājai "Ambeļu skreine" tiks apjumts malkas šķūnis. Jumta platība apm.40 kv.m, jumts divslīpju, tiks nodrošināta visu skaidu jumta pamatelementu apguve - pirmās rindas pareiza uzsākšana, plaknes sišana, kores izveide. Meistarklases laikā tiks prezentēti skaidu jumtu ekspedīcijas Dienvidlatgalē materiāli.

Meistarklasi atbalsta Kultūrkapitāla fonds.

Dalības maksa 45,00 EUR (sedz ēdināšanas (3 ēdienreizes dienā + tējas pauzes) un dzīvošanas (dušas, tualetes, telpas, kur izklāt savu matracīti) izmaksas).

Jautājumus par meistarklases programmu un sadzīves apstākļiem uzdodiet šeit vai telefoniski meistaram Oskaram. Plašāku informāciju par sadzīves apstākļiem un līdzi ņemamiem instrumentiem sūtīsim katram dalībniekam uz e-pastu. Apmaksa par meistarklasi veicama pēc organizētāju apstiprinājuma e-pasta saņemšanas līdz 10.07.2018.  Ja plāni mainās un meistarklasi neapmeklēsiet, ziņojiet laicīgi, lai dotu iespēju citiem mācīties gribētājiem. Pēc 18.07.2018. atceļot dalību, dalības maksa netiek atgriezta.

PROGRAMMA 

Daugavpils novadu XXVI Vispārējos latviešu Dziesmu un VXI Deju svētkos pārstāv kupla dalībnieku saime