Aktīvie seniori piedalījās Dzejas dienas pasākumā Berķenelē

Pagastu un pilsētu ziņas

9. septembrī  Naujenes pakalpojumu un sociālās palīdzības centra aktīvie seniori  piedalījās Dzejas Dienas pasākumā Raiņa mājā Berķenelē, lai saturīgi atpūstos un iegūtu pozitīvas emocijas. Pasākuma laikā seniori uzzināja daudz interesanta – iepazinās  ar D. Vēzes  izstādi «Drānu drānas dūmiem segtas» un Z. Lauriņa izstādi «Augu paklāji». Senioriem bija iespēja iepazīties dzejas kopkrājuma «Augšdaugavas novads dzejā» prezentāciju un kopā ar rakstnieku Osvaldu Zebri padomāt un parunāt par tēmu «Ko nozīmē būt rakstniekam 21. gadsimtā?». Izbaudīja brīnišķīgu mūziku Kristiāna Dāvida pamatskolas audzēkņu izpildījumā, notika pastaiga pa Raiņa dzīves un mīlestības vietām. Pasākuma laikā bija ļoti daudz pozitīvu emociju. Dzejas dienu noslēgumā seniori nogaršoja Berķeneles muižas krāsns pavārda sarūpētos gardumus. Mājās seniori atgriezās ar patīkama noguruma sajūtu un priekpilnu sirdi.

Apzinātas senās talku tradīcijas Augšdaugavas novadā