Akordeonistu – solistu konkurss ”Naujene 2022” 

AKTUĀLI

Aprīļa mēnesī Naujenes Mūzikas un mākslas skola sadarbībā ar Augšdaugavas kultūras pārvaldi rīkoja XIX Starptautisko akordeonistu - solistu konkursu ‘’Naujene 2022’’. Diezgan kuplā skaitā dalībnieki cīnījās divās grupās: mūzikas skolas audzēkņi un vidusskolas audzēkņi. Šogad konkurss notika attālināti.

Naujenes Mūzikas un mākslas skolas vārdu šajā konkursā pārstāvēja četri dalībnieki un ieguva sekojošus rezultātus: Sandra Minova (ped. T. Jukuma) 3. vieta, Jegors Komars (ped. G. Kagans) 3. vieta, Arina Mikulāne (ped. G. Kagans) 2. vieta, Maikls Linkevičs (ped. G. Kagans) 3. vieta.

Pateicības vārdus vēlamies izteikt mūsu starptautiskai žūrijai, kuras sastāvā bija izcili mākslinieki un profesori: Artūrs Noviks (Latvija), Jurijs Rižovs (Latvija), Eduardas Gabnys (Lietuva), Roman Jbanov (Francija), Henn Rebane (Igaunija), Ričardas Sviackevičius (Lietuva).

Konkursa ietvaros turpinājās sadarbība ar žūrijas locekli Romanu Jbanovu no Francijas, kurš vēlējās apsveikt konkursa I un II vietas ieguvējus, un dāvināt  sertifikātu viņa organizētā konkursa dalībai ‘’Les Etoiles Sancyberie’’ uzreiz fināla tūrē.

Kā arī pateicamies konkursa dalībniekiem, vecākiem, pedagogiem, organizatoriem par dalību un lepojamies ar ikkatra audzēkņa sasniegumiem. Aicinām apskatīties XIX Starptautiskā akordeonistu solistu konkursa ‘’Naujene 2022’’ apbalvošanas ceremoniju. Ceram uz tikšanos nākošgad jau klātienē, lai izbaudīt akordeona mūzika jau kopā!

Sveicam Latvijas Republikas Neatkarības atjaunošanas dienā!