Aizritēja ikgadēja senioru atpūtas pēcpusdiena “Satikšanās prieks”

AKTUĀLI

Rudens ir īsts pārdomu laiks. Laiks, kad apstāties pēc vasaras trakulīgā skrējiena. Laiks, kad pabūt vienatnē un pasapņot. Laiks, kad vērot pasauli kā dzīvu košu gleznu. Laiks, kad baudīt dabas dāsnumu. Laiks, kad svinam Starptautisko senioru dienu.

Trešdien, 9. oktobrī, Demenes kultūras namā aizritēja Senioru atpūtas pēcpusdiena „Satikšanās prieks”. Ik gadu seniori atnāk uz savu tradicionālo rudens pasākumu, lai satikt sev pazīstamus cilvēkus, padalīties atmiņās un lai  no sirds patikas izdejotos un nodziedāt savas mīļākās dziesmas.

Ar laba novēlējumiem un pateicību senioriem par viņu darba gadiem un nenovērtējamo devumu savām ģimenēm  seniorus uzrunāja  Daugavpils novada Sociālā dienesta pārstāve Ināra Pomjalova, Demenes pagasta pārvaldes vadītāja Valentīna Gadzāne un Daugavpils novada domes deputāte, Demenes sociālo pakalpojumu un sociālās palīdzības centra vadītāja Regīna Tamane.

Pasākumā ar skaistām un skanīgām dziesmām uzstājās  Sabiedriskā centra “Laucesa” sieviešu vokālais ansamblis “Prieks” (vad. Inna Kralika). Līdz ar pirmajiem mūzikas ritmiem zāle bija piepildīta ar dejotgribētājiem.

Visi kopā dziedāja, dejoja, piedalījās konkursos. Šogad uz pasākumu ieradās 3 jaunie seniori, kurus arī iesvētīja senioru rindās, uzdāvinot tiem īpašus „senioru” priekšautus. Apsveica arī seniorus, kam oktobrī ir Dzimšanas diena.

Pasākuma turpinājumā visi dalībnieki jautri pavadīja laiku, dejojot, klausoties un dziedot muzikantu Vitālija un Artūra vadībā. Zālē valdīja optimisms, sirsnība un dzīvesprieks.

Paldies visiem, kas piedalījās šajā tikšanos un ar savu enerģiju, jautrību, dzīvesprieku padarīja to par brīnišķīgo pasākumu.

Pateicamies māksliniekiem par uzstāšanos, SAC „Paspārne” par palīdzību, Daugavpils novada domei un Demenes pagasta pārvaldei par finansiālo atbalstu.

FOTOGALERIJA

Informāciju sagatavojusi: Olga Zaikovska

Dervanišķu un Čerņavas ezeros ielaisti līdaku mazuļi