Aizritēja Daugavpils novada jaunatnes ziemas sporta spēles

AKTUĀLI

11.februārī Kalupes pagasta hokeja laukumā pulcējās 17 pagastu jaunieši, kas pārbaudīja savus spēkus 7. ziemas sporta disciplīnās. Latvijas laikapstākļi sarūpēja īstu ziemu, tāpēc jaunieši slidoja, slēpoja, vizinājās ar ragavām un uzspēlēja hokeju un kērlingu. Pasākumu atklāja Daugavpils novada domes priekšsēdētājas Janīna Jalinska un Kalupes pagasta pārvaldes vadītāja Ināra Ūbele, novēlot jauniešiem izbaudīt sporta spēļu dienu un godīgā cīņā noskaidrot uzvarētāju. Daugavpils novada karogu pacēla 2016.gada ziemas sporta spēļu uzvarētāji - Biķernieku pagasts, kā arī no pagasta tika sarūpēts muzikāls sveiciens, ko izpildīja Olga Pankova.

Jaunieši sacentās 3 individuālajos un 5 komandu sporta veidos. Slēpošanas stafete – 3.vieta – Jeļena Andrule un Sergejs Lazdovskis (Skrudaliena), 2.vieta – Marija Bogdanova un Vladislavs Jakovļevs (Biķernieki), 1.vieta – Anastasija Smoļakova un Raivis Vaikuls (Naujene). Jautrais biatlons - 3.vieta – Amanda Sauša (Vabole), Andris Prekels (Svente), 2.vieta – Sintija Giptere (Līksna), Ilja Bogdanovs (Biķernieki), 1.vieta – Darja Isajeva (Biķernieki), Jānis Smilgins (Vabole). Braukšana ar kamanām - 3.vieta – Kalupes pagasts, 2.vieta – Vaboles pagasts, 1.vieta – Skrudalienas pagasts. Braukšana ar ragaviņām - 3.vieta – Annija Trubiņa un Jānis Soms (Višķi), 2.vieta – Karīna Birjukova un Vitālijs Birjukovs (Kalupe), 1.vieta – Jana Macuka un Vladislavs Rasčupkins (Demene). Velkam – aizvelkam - 3.vieta – Sintija Giptere (Līksna), Artūrs Sergejevs (Naujene), 2.vieta – Annija Trubiņa (Višķi), Edvīns Noviks (Dubna), 1.vieta – Laura Grigorjeva (Naujene), Eduards Fedotovs (Saliena). Hokeja ripas metieni - 3.vieta – Valērija Cirša (Maļinova), Raimonds Rajeckis (Ambeļi), 2.vieta – Natālija Polovaja (Kalkūni), Jānis Plešaunieks (Vabole), 1.vieta – Olga Smirnova (Svente), Vadims Vabiševičs (Kalupe). Kērligs - 3.vieta – Medumu pagasts, 2.vieta – Skrudalienas pagasts, 1.vieta – Višķu pagasts. Šorttreks - 3.vieta – Naujenes pagasts, 2.vieta – Kalupes pagasts, 1.vieta – Vaboles pagasts.

Kopvērtējumā 3.vietu ieņēma Višķu pagasta jaunieši, 2.vietā ierindojās Vaboles pagasts, bet par uzvarētājiem kļuva Naujenes pagasta jaunieši. Katrs dalībnieks tika apbalvots ar medaļām, kā arī uzvarētājiem pasniegts kauss.

Pasākuma organizatori pateicas arī pasākuma sponsoriem, kas sarūpēja dalībniekiem gardas balvas – “Latvijas Maiznieks”, “Coca - cola”, “Karameļu darbnīca” un G.Miežis Ārsts. Pateicība par sniegto atbalstu pasākuma organizēšanā tiek izteikta arī Kalupes pamatskolas administrācijai par silto un omulīgo uzņemšanu  un Kalupes pagasta pārvaldei par sagādāto ugunskuru un karsto tēju visas dienas garumā.

FOTOGALERIJA

Santa Matisāne

Komiteju sēdes